Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv

Nalezené příspěvky

Generálka na jaro

22. 3. 2009

V přípravném utkání 22.3. 2009 jsme na náhradním domácím hřišti remizovali s B týmem Bílé Hory 3:3 ( 3:0 ). O branky se postarali: Black 2, Vrťa z pen. Sešli jsme se v hojném počtu a proto mohl trenér vyzkoušet několik variant sestavy. Doufejme, že nasazení bude pokračovat i v sezóně, protože máme co dohanět.
 

TJ Ruzyně - PSK Union 3:1 ( 0:1 ), 29.3.2009

29. 3. 2009

V úvodním kole jarní části jsme na domácí půdě přivítali PSK Union. V jeho dresu nastoupil i Míra Bosák. Zápas se nevyvíjel dobře. Soupeř se do nás pustil z vervou a povětšinu prvního poločasu se hrálo před naší brankou. Díky aktivní hře hostů jsme první poločas prohráli 0:1. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a včasným přístupem k hráčům soupeře jsme otupili jeho tlak. Přišli i naše šance. O vyrovnání se postaral Pája. Rozhodující moment zápasu přišel po faulu Kádi v pokutovém území. Soupeř kopal penaltu, která skončila na břevně a dorážku zlikvidoval Vrťa. To naše hráče nabudilo a brzy poté otočil skóre v náš prospěch Venca P. Zbytek zápasu jsme hráli podstivě z obrany a hrozili z rychlých protiútoků. Jeden takový se podařilo využít Lukymu v závěru utkání, kdy pečetil naše důležité vítězství na 3:1.

 

Benice - TJ Ruzyně 1:0 ( 0:0 )

4. 4. 2009

Ve druhém jarním kole jsme zavítali na hřiště Benic. V prvním poločase se toho moc neudálo, ale náš rozjezd byl opět hodně pomalý. Ve druhém se začali dít věci a to hlavně zásluhou rozhodčího Hofmana, který zásadním způsobem ovlivnil a otrávil všem aktérům utkání.
 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky