Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Ruzyně - PSK Union 3:1 ( 0:1 ), 29.3.2009

29. 3. 2009
 V úvodním kole jarní části jsme na domácí půdě přivítali PSK Union. V jeho dresu nastoupil i Míra Bosák. Zápas se nevyvíjel dobře. Soupeř se do nás pustil z vervou a povětšinu prvního poločasu se hrálo před naší brankou. Díky aktivní hře hostů jsme první poločas prohráli 0:1. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a včasným přístupem k hráčům soupeře jsme otupili jeho tlak. Přišli i naše šance. O vyrovnání se postaral Pája. Rozhodující moment zápasu přišel po faulu Kádi v pokutovém území. Soupeř kopal penaltu, která skončila na břevně a dorážku zlikvidoval Vrťa. To naše hráče nabudilo a brzy poté otočil skóre v náš prospěch Venca P. Zbytek zápasu jsme hráli podstivě z obrany a hrozili z rychlých protiútoků. Jeden takový se podařilo využít Lukymu v závěru utkání, kdy pečetil naše důležité vítězství na 3:1.